KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948454
nr 1294 8454
Axel Peter
(1863-1942), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, blomsterstilleben, 53x67cm
Axel Peter, född 1863, död 1942, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:18:15
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr